niedziela, 17 lutego 2013

* Rihanna dla River Island ! *Widzieliście może pokaz najnowszej kolekcji dla River Island autorstwa Rihanny ? Ja właśnie przed chwilą śledziłam co nowego i na co stawia autorka kolekcji. Jak dla mnie całkiem ciekawa kolekcja, jednak niektóre ubrania zdecydowanie za odważne dla mnie, niektóre rzeczy widzieliśmy już wcześniej w innych kolekcjach, a inne znów chętnie przyjęłabym do mojej szafy ;) Sama Rihanna wyglądała na pokazie bardzo ładnie i życzę autorce aby jej linia ubrań cieszyła się powodzeniem ! ;)jeśli nie widzieliście pokazu dodaje filmik, można zapoznać się z kolekcją - miłego oglądania !


pozdrawiam - rudziutkaa !

poniedziałek, 11 lutego 2013

* tattoo *

Jak wiadomo nie od dziś, tatuaże są i będą modne. Niektórzy uważają, że to oszpeca ciało, inni znowu mają ich na ciele od groma. Ja osobiście wahałam się ze względu na to, że starość z czymś takim nie koniecznie musi wyglądać ładnie. Przez ostatnie kilka dni intensywnie rozmyślałam na ten temat i mając pomysł już na sam tatuaż, myślę o tym gdzie go zrobić, myślałam o wewnętrznej części kości ramieniowej oraz o karku nie wiem, która z tych opcji jest lepsza...oba miejsca są dobre, ale wciąż zastanawiam się nad tym, które się bardziej sprawdzi.
pomysł na tatuaż jest zwykłą inspiracją życiową, nie będzie to nic nie znaczący napis, czy rysunek.
kiedy już się konkretnie zdecyduję, umówię się na wykonanie i będzie już w pełni gotowy, pokaże go. 
W tym tygodniu postanawiam się dokładnie zorientować i wybrać studio, konkretne miejsce, podrasować wzór i zorientować się jak będzie to wyglądało cenowo. 

a wy macie jakieś dziarki, jeśli tak to w jakim miejscu ? ;) 

przykładowe zdjęcia tatuaży, które zwróciły moją uwagę :


może ktoś doradzi, poleci jakieś studio w Poznaniu lub okolicy ?

Wczoraj miałam ochotę dodać jakiś pierwszy outfit jednak w Poznaniu pogoda nie koniecznie była udana i plany zostały niezrealizowane, obiecuję jednak, że nadrobię to w najbliższym czasie!
Całuje - rudziutkaa !