niedziela, 3 marca 2013

* Słonecznie ! *

Strasznie się cieszę, że wreszcie nadchodzi wiosna, to słońce tak napawa mnie radością, że zwykła szara rzeczywistość już tak nie przeszkadza, gdy jest słońce ! Dzisiaj wycieczka nad jezioro, postanowiłam porobić zdjęcia, w sumie to pozować do nich (czułam się dziwnie niezręcznie, trochę głupawo i śmiesznie, ale w efekcie wyszły nie najgorsze - według mojej opinii ;) ) sama trochę interesuję się fotografią, mam nawet w planach zapisać się na kurs, który przybliży mnie trochę do tej pasji, ale dzisiaj stanęłam po drugiej stronie aparatu i jest również całkiem sympatycznie! Coś w stylu outfit dnia - dziwne sformułowanie, wolałabym w sumie - z serii " w co byłam ubrana", czyli kilka zdjęć :

Płaszczyk już był, buty najnowszy zakup, reszta to zbieranina od dłuższego czasu zajmująca miejsce w mojej szafie. Bardzo lubię tego typu torby, nie przepadam za mini torebeczkami, te z reguły przydatne są tylko gdy wychodzi się " na miasto " lub pasują wyłącznie do eleganckiego stylu, do sukienki lub spódnicy ;) Ja osobiście preferuje duże, pojemne torby, jak wiadomo kobieta lubi mieć dużo gadżetów przy sobie zwłaszcza tych niepotrzebnych, a duże jeszcze bardziej utrudniają dostęp do tych rzeczy, czyli to co kobieta lubi najbardziej! Ta torba to zakup sprzed roku, kupowana była w CROPPIE, generalnie w tym sklepie najczęściej zaopatruje się w tego typu rzeczy ! 

* to pierwszy tego typu post, dlatego proszę o wyrozumiałość i przepraszam za te super miny, ale niemiłosiernie wiało i świeciło w oczy, co uniemożliwiało w miarę normalny wygląd! *

Pozdrawiam Was, rudziutkaa !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz